Описание
Характеристики
Информация для заказа
Офісної стілець Відвідувач (Visitor)
Стілець відмінно підійде для офісних приміщень, зон очікування, конференц-залів.
Стілець виконаний з якісного металу, має цілісний каркас пофарбований порошковою фарбою.
Сидіння стільця Відвідувач виконано з тканини.
Габаритні розміри:
Ширина - 450 мм
Висота - 810 мм
Глибина - 470 мм
Мінімальне замовлення від 2х стільців
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Максимально допустимая нагрузка | 140 кг |
| Наличие откидного конференц-столика | Нет |
| Основание стула (база) | стандартное (4 ножки) |
| Габаритные размеры | |
| Высота сиденья стула | 45 см |
| Высота стула с учетом спинки | 81 см |
| Глубина стула | 47 см |
| Ширина стула | 45 см |
- Цена: 915 ₴



Отправка с 06 мая 2026