Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стілець "Модерн" найуніверсальніша модель, тому що ідеально підійде в будь-який інтерь'єр. У затишну їдальню,кав'ярню, салон краси, ресторан та офіс.
Стілець "Модерн" у велюровій тканині або шкірозаміннику. Має зручну спинку та м'яке сидіння. Комфортний стілець на металевих ніжках.
Порошкове фарбування ніжок чорного, сріблястого чи білого кольору.
Сидіння обтягнуте якісним велюром або шкірозамінником (на вибір).
Висота до сидіння – 48 см, загальна висота – 98 см.
Розмір сидіння – 40х40 см.
Відправляємо по всій Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Цвет каркаса | Серый, Черный, Белый |
| Цвет обивки | Разные цвета |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 480 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Материал изготовления | |
| Обивочный материал | Велюр |
- Цена: 2 145 ₴


Отправка с 06 мая 2026