Візок для іграшок Terrio “Moony” - це чудовий спосіб для зберігання та переміщення іграшок у дитячій кімнаті. Його унікальний дизайн привертає увагу і створює чудовий настрій.
Дизайн у формі місяця створює відчуття мрійливості та казковості, а доповнюючи його стелажем з контейнерами “Moony”, ви створите справді космічний інтер’єр у кімнаті.
Відчути себе справжнім космонавтом хоче мало не кожна дитина, а з нашим візком та стелажем це стане можливим!
Сюжетно-рольові ігри розвивають кругозір, уяву та емоційний інтелект. З меблями “Moony” діти отримають нові знання про Всесвіт та наповнять своє дозвілля яскравими емоціями!
Крім того, візок “Moony” може бути відмінною альтернативою звичайним ящикам для зберігання іграшок. Він не тільки займає менше простору, але також виглядає більш естетично та привабливо. Його можна легко переміщати по кімнаті завдяки колесам та швидко змінювати зону для гри.
Розміри гарнітура.
- Довжина – 51 см
- Висота – 52 см
- Ширина – 38 см

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 255 мм |
| Глубина полки | 315 мм |
| Наличие дверок | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Ширина (длина) полки | 510 мм |
| Материал изготовления | |
| Полки | пластик |
- Цена: 1 599 ₴


