Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручні, місткі кухонні столи! Органічно вписуються в будь-який інтер'єр!
Висота 750 мм.
Розмір стільниці 1000х600 мм.
Ніжки: пофарбовані порошковою фарбою в сірий, білий або чорний колір.
Можлива компонування з різними моделями стільців та табуретів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
- Ціна: 2 575 ₴










Відправка з 13 травня 2026